heading

Individuálne terapie

SKENAR TERAPIA

Skenar terapia (SCENAR terapia) je netradičná metóda liečby, ktorá využíva malé zariadenie nazývané SCENAR. Toto zariadenie pracuje na princípe biofeedbacku, čím pomáha telu prirodzene sa liečiť. Je to novodobý druh elektroliečby, ktorý sa používa na aktivovanie nervového oblúka, zmenu stereotypných chemických reakcií, naštartovanie vnútornej adaptácie organizmu, tréning imunity.


Počas terapie terapeut používa SCENAR na stimuláciu nervových ciest a meria odpoveď tela na tieto podnety. Potom SCENAR automaticky prispôsobuje svoje výstupné signály, aby zodpovedali potrebám tela a podporovali proces liečby.


Skenar terapia môže pomôcť pri liečbe rôznych zdravotných problémov, vrátane bolesti, zápalových ochorení, porúch pohybu a ďalších. Je to bezpečná a neinvazívna metóda, ktorá sa môže používať ako samostatná liečba alebo v kombinácii s inými terapiami.


Reakcie na skenar terapiu môžu byť rôzne a individuálne, pretože každý človek môže mať iný zážitok z liečby. Niektoré z možných reakcií, ktoré ľudia môžu pocítiť počas alebo po skenar terapii, zahŕňajú:

  • Relaxácia a upokojenie
  • Zvýšená pohyblivosť a flexibilita
  • Zlepšený pocit komfortu a menej bolesti
  • Zvýšená schopnosť sústrediť sa a zlepšená kognitívna funkcia
  • Zvýšená úroveň energie a vitality
  • Uvoľnenie napätia a stresu
  • Zlepšená kvalita spánku
  • Zlepšené trávenie a metabolizmus
  • Zlepšená imunita a celkové zdravie.

Každá osoba môže mať iný zážitok a reakciu na skenar terapiu a niektoré reakcie môžu byť individuálne závislé od zdravotného stavu a liečebných potrieb.


V spolupráci so:

Cena

1 terapia (1,5 až 2 hodiny) - 60 €

ACCESS BARS®

Relaxačná, antistresová a uvoľňujúca technika, o ktorej ste možno nikdy nepočuli.

Access Bars® (prekladané ako "prístupové bary" alebo "prístupové body") je terapeutická technika, ktorá sa zameriava na uvoľňovanie stresu a napätia v mozgu a tele. Techniku vytvoril Gary Douglas na začiatku rokov 1990 a dnes sa používa v mnohých krajinách na celom svete.


Access Bars sa skladá z niekoľkých bodov na hlave, ktoré sa jemne stláčajú a držia v určitom poradí. Každý bod predstavuje určitý aspekt nášho života, ako napríklad peniaze, telo, kontrola, komunikácia a mnoho ďalších. Keď sa tieto body stimulujú, umožňuje to uvoľnenie mentálneho a fyzického napätia v súvislosti s týmito oblasťami nášho života.


Access Bars môže pomôcť zlepšiť stav mysle, zvýšiť energiu a zmierniť bolesti. Mnohí ľudia pociťujú uvoľnenie stresu a napätia, zlepšenie kvality spánku, zvýšenie kreativity a lepšiu schopnosť riešiť problémy.


Access Bars sa dnes praktizuje vo viac ako 170tich krajinách sveta, používa sa ako mocný a pragmatický nástroj v rodinách, školách, v podnikaní, v športe, vo väzenských službách, psychológii, u umelcov a mnohých ďalších.

Cena

1 terapia (1 až 1,5 hodiny) - 50 €